TFA Stará Běla

Při příležitosti oslav 130 let SDH Stará Bělá zorganizovala závody v TFA, kterých se samozřejmě naši borci zúčastnili. Nejlepšího umístění dosáhl Radomír Orkač, který skončil na krásném čtvrtém místě v kategorii nad 35let.

Fotky zde…

Fotky od SDH Stará Běla zde…

Dne 8. 9. 2018 proběhl závod v TFA u starobělské myslivny. Taktéž u příležitosti 130 let SDH ve Staré Bělé. I přes deštivé počasí, které nás trápilo před začátkem závodu, dorazilo k starobělské myslivně 39 závodníku. To, že se jednalo o prestižní závod, dokazovalo i to, že se zúčastnil i jeden zahraniční závodník – Polák Marcin Zdziebło, který je v této disciplíně mistrem Evropy. Tento závodník se stal celkovým vítězem naší soutěže. Závod byl rozdělen do tří kategorií a to Muži, Muži nad 35 let a Ženy.
Kategorii Ženy vyhrála domácí závodnice Marie Zezulková, která prokázala svou aktuální formu. Na 2. místě se umístila Nikola Stolařová z SDH Krmelín a na 3. místě Jana Kolibová z SDH Metylovice. Kategorii Mužů vyhrál Jan Koterec z SDH Darkovice, na 2. místě se umístil David Řehulka z HZS MSK – HS Vítkov a na ,,bednu“ tedy na 3. místo dosáhl také Jan Sláma z SDH Příbor. V kategorii Muži nad 35 let se nejlépe umístil absolutní vítěz závodu Marcin Zdziebło z KM PSP Zory, na 2. místě starobělský borec Leopold Hejneš a na 3. místě Miroslav Hanel z SDH Darkovice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *