SOUSTŘEDĚNÍ MH

V termínu od 8.4. do 10.4. proběhlo soustředění MH, na kterém děti a dorost trénovali všechny disciplíny, které je v jarní části sezóny čekají.

V pátek se MH sešli o půl páté u hasičské zbrojnice a hned si šli nachystat svá místa na spaní. Po přichystání svých nových „postelí“ se převlékli do sportovního oblečení a začali trénovat útok CTIF na trati, kterou jim zatím nachystali vedoucí. Bohužel nám však počasí nepřálo a tak jsme byli nuceni se po hodině a čtvrt odebrat do hasičské zbrojnice, kde jsme však nezaháleli a ihned jsme si vytáhli uzle a technické prostředky a pokračovali jsme v přípravě na útok CTIF. Po večeři jsme již měli volnější program a zahráli jsme si různé deskové hry a také fotbálek.

V sobotu ráno jsme si trochu „přispali“ a vstávali jsme „až“ v osm hodin. Jelikož však pršelo, tak se bohužel nedalo téměř nic dělat a tak se alespoň vytáhli auta před hasičárnu a trénoval se požární útok v garážích (tedy jen základna). Nakonec dopoledního programu jsme si ještě změřili rychlosti motání, aby se vědělo, kdo je nejlepším adeptem na motání na štafetě PD. Po obědě se nám již vyčasilo a tak se mohl trénink přesunout ven. Začala se tedy ihned zkoušet štafeta CTIF a to jak předávky, tak překážky, byť jen v improvizovaných podmínkách. Poté jsme se však museli, kvůli počasí, zase přesunout dovnitř. Díky bohu se počasí za chvíli umoudřilo a my mohli opět ven a potrénovat štafetu PD a štafetu 4x60m. Potom nás čekala večeře a po ní už jen taková odpočinková část.

V neděli ráno jsme vstávali o poznání dříve, jelikož nás probouzela čistá obloha. Po snídani jsme se tedy opět přesunuli ven a znovu trénovali štafetu CTIF, jelikož závody se neúprosně blíží. Poté, co jsme zjistili, že to celkem jde, jsme se přesunuli ma požární útok. Tentokrát již venku a s roztáhnutím hadic (ovšem stále bez vody). Po několika pokusech si počasí řeklo, že je čas zalézt dovnitř a tak se šlo. Poschovávali se věci a zhotovila se nástěnka u obchodu. Když se trochu umoudřilo počasí, udělali jsme si ještě brigádu v podobě velkého úklidu celé hasičské zbrojnice. Na konci celého soustředění MH ještě dostali drobný dáreček a pamětní list.

FOTO dodáme

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *