Oslavy 1. republiky

Dne 20.10.2018 se v naší obci konaly oslavy 100let od založení Československa. Členové našeho sboru se této akce zúčastnili i s technikou a to s Tatrou T815-7 a se starou historickou stříkačkou, kterou nám zapůjčili z SDH Plesná.


Den vzniku samostatného československého státu, od něhož letos uplyne 100 let, oslavují lidé v celé České republice. Na významné výročí jsme nezapomněli ani my v Hrabové a sešli jsme se k této příležitosti před budovou úřadu, kde byl zasazen pamětní strom (habr) a umístěna pamětní deska.

Pamětní kalendář pro rok 2019, který připravila kulturní komise ve spolupráci se starostou Igorem Trávníčkem, si můžete zakoupit za 60 Kč v kanceláři paní Ivany Bollogové v prvním patře budovy úřadu.

Vedení obce touto cestou děkuje za pomoc s organizací a realizací paní Bollogové, pracovníkům VPP, kulturní komisi, kapele DEOR, Petru Baluškovi, Janu Kohoutkovi, dcerám Věrky Kročkové, Milanu Slívovi, Petru Žižkovi, manželům Hromádkovým a velocipedistům.

Speciální poděkování si zaslouží celý sbor našich dobrovolných hasičů z Hrabové, v čele se starostou Jaroslavem Mintělem, kteří nenechali kulturní komisi na holičkách a přijeli i s technikou a drobným občerstvením akci podpořit.

Děkujeme i všem občanům, kteří přišli uctít tuto významnou událost.

Převzato z hrabova.info
Autor textu Radomír Orkáč


Fotky na rajčeti

Fotky na FB – Petr Žižka

Fotky na flickru

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *