Okresní kolo Dorost

13184630_1194850043861622_1273203216_o

Neděle 8.5.2016 byla opět soutěžní, ale pro dorostenky a dorostence. Dorostenky ve své kategorii musely splnit: požární útok, štafetu 4x100m, 100m překážek, testy. Disciplíny splnily v rámci svých možností a skončily na 2.místě. Dorostenky běžely v tomto složení­ Marie Kročková, Bára Namyslová, Karolína Kuchařová, Soňa a Jana Slovíkovy, Kateřina Šupčíková a Vendy Malinková. Mája, Bája a Kája si odběhly poslední závody, jelikož dosáhly plnoletosti a budou nás reprezentovat za ženy.

Za dorostence běželi kluci jednotlivě a to v kategorii mladší dorost Václav Namyslo a střední dorost Michael Lednický. Ti prokazovali dovednosti v těchto disciplinách: 100m překážek, dvojboj a testy. Vašek si vybojoval krásné 3.místo a Míša skončil na 7.místě.

Děkujeme všem MH za krásnou reprezentaci našeho sboru.